KALENDAR TAKMICENJA 2018

JEDRILIČARSKI SAVEZ SRBIJE

                                                                                                                            kalendar 2018


Datum

Naziv Regate

Mesto

Klase

Rang

Organizator

31.03-01.04.

Otvoreni Kup Srbije

Palic

FWS,SWS,OPEN

1,7

JKP

01.04.

Dan sporta

Sava, Beograd

M, Krs.

1,1

AJK

07.-08. 04.

Cocina regata

Zimovnik, Beograd

O,L4.7

1,35

AJK

14.-15. 04.

XXV Uskršnja regata

Dunavac, NS

O

1,1

JKV

14.- 15. 04.

Finn match race Cup

Palic

F

JKP

21.-22. 04.

5. Reful Kup

Palic

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,35

JK Ref.

29.04.-01.05.

Prvomajska reg.- Nacionalno Prv.

Palić

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,7

JKP

04.-06. 05.

SEEOOC 2018 - Nacionalno Prv.

Palić

O

1,7

JKP

12.-13. 05.

Otvor. WS Prven. Vojvodine

Palić

FWS,SWS,OPEN

1,7

JKP

18.-20. 05.

Euro Micro kup - Nacionalno Prv.

Dunav, Zemun

M

1,7

JKZ

26.-27. 05.

XX memorijal-Zokijeva regata

Sav.jez.Beograd

O

1,35

UZR,AJK

26.-27. 05.

XX memorijal-Zokijeva regata

Dunav, Zemun

M, Krs,L4.7,Lr,Ls.

1,35

UZR,JKZ

02. 06.

Pavla Lukića spust

Sava, Dunav

O,OJ

1,1

JKPob

09.-10. 06.

XVII Belocrkvanski Kup

Jezero, Bela Crkva

O,L4.7

1,35

JKPan

15.-17. 06.

Tešketova regata-Nacionalno Prv.

Dunav, Golubac

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,7

JKZ

23. 06.

Belgrade Cruiser Cup

Sava

M,Krs.

1,1

JKA

23.-24. 06.

Otvoreno Prvenstvo Vojvodine

Palic

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,55

JKP

07.-08.07.

6. Palićka jedra

Palic

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,55

JK Ref.

27.-29. 07.

Micro Kup Golubca -Nacionalno Prv.

Dunav, Golubac

M

1,7

AJK

Kamp naprednih početnika

Dunav, Golubac

O

JSS

04.-10. 08.

Kamp perspektivnih jedriličara

Dunav, Golubac

O,L4.7

JSS

10.-12. 08.

Kup Golupca-Nacionalno Prv.

Dunav,Golubac

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,7

JKGol

18.-19. 08.

IV Savski Kup

Sava, Beograd

M

1,35

JKS

17.-19. 08.

Laser Evropa kup-Nacionalno Prv.

Dunav, D. Milanovac

L4.7,Lr,Ls

1,7

AJK

23.08.

Timsko Nacionalno Prv.

Dunav, D. Milanovac

O

AJK

24.-26. 08.

43. Kup Đerdapa-Nacionalno Prv.

Dunav, D. Milanovac

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,7

AJK

Balkanijada

01.-02. 09.

Finn Kup- Prv. Vojvodine

Palić

F

1,55

JKP

01.-02. 09.

VIII Lamar Tropy

Krs.

1,55

JKL

02.-03. 09.

Krstaši - Nacionalno Prv.

Krs.

1,7

JKL

08.-09. 09.

Berbanski dani- Prv. Opš. Subotice

Palić

O,L4.7,Lr,Ls,470,F,W

1,55

JKP

22.-23. 09.

Otvoreno Prvenstvo Srbije

Palic

FWS,SWS,OPEN

1,7

JKP

22.-23. 09.

Jedrimo Dunavom zajedno

Dunav, Beograd

O

1,55

NC Pal

28.-30. 09.

Šarlov Kup - Nacionalno Prv.

Dunav, Smederevo

M

1,7

BKM

13.-14. 10.

Trofej Beograda -Prvenstvo Beograda

Savsko jezero

O

1,35

JSB

13.-14. 10.

Prvenstvo Beograda

Beograd

L4.7,Lr,Ls,470,F

1,55

JSB

19.-21. 10.

Belgrade Open Sailing League

Savsko jezero

Seascape,Krs.

1,1

JKPST,JKA

19.-21. 10.

Zemunska regata-Nacionalno Prv.

Dunav, Zemun

O,L4.7,Lr,Ls,470,F

1,7

JKZ

28.10.

Prvenstvo Beograda

Sava, Beograd

M,Krs.

1,1

AJK


O

Optimist

F

Finn

L4

Laser 4,7

M

Micro

Lr

Laser radijal

FWS

Formula

Ls

Laser standard

SWS

Slalom