PRVENSTO SRBIJE 2016

Radial

Regate - PRVOMAJSKA,  MEMORIJAL TESKE, KUP GOLUPCA, EVROPA KUP, KUP DJERDAPA

Sailed: 20, Discards: 4, To count: 16, Entries: 21, Scoring system: Appendix A
Plasman Rodjen   Kormilar BOD R1 R2 R3 R4 R5 R6 T1 G8 R9 R10 G11 E12 R13 R14 R15 R16 E17 R18 R19 R20
1 1991

AJK

Maja Knezevic 44 1 1 2 2 2 5 1 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 1 1 1 2 1 2 17 DNF 4 1
2 2001

Gemax

Nikola Banjac 48 3 4 4 1 (7) 2 4 (15 OCS) 1 1 1 3 5 (15 DNF) 3 4 (7) 2 7 3
3 2001

AJK

Vuk Simic 53 2 3 1 3 6 1 2 4 5 3 2 (7) (8) 2 5 (7) 5 (9) 2 7
4 1996

Zemun

Ksenija Joksimovic 68 6 5 5 5 4 4 (12 DNF) 3 2 4 3 5 (7) 4 4 (8) 3 (7) 5 6
5 1993

Palilula

Jana Bratusa 69 5 6 3 4 3 3 3 1 3 2 (15 DNF) 8 3 8 6 3 8 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC)
6 1998

AJK

Ivona Kosor 78 7 7 (9) 7 1 9 6 (15 DNF) 6 6 (15 DNF) 6 2 (10) 8 5 4 1 1 2
7 1994

Panonija

Neven Nikolic 83 4 2 6 6 8 7 5 2 4 5 4 (10) 6 7 (9) (11) 6 3 8 (17 DNF)
8 1998

Reful

Stela Buljovcic 102 (16 DNF) 8 8 9 (10) 6 (22 DNC) 8 8 8 (15 DNF) 2 9 3 7 2 10 6 3 5
9 1998

Golubac

Miljana Zekovic 153 11 11 12 8 (14) (13) 12 DNF 7 9 9 5 11 (13) 12 10 (13) 11 5 11 9
10 1998

Zemun

Natalija Pantic 156 10 13 11 11 11 10 12 DNF (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 9 10 6 12 10 13 4 6 8
11 1998

Zemun

Andjela Pavic 160 8 9 13 (16 DNF) 9 8 (22 DNC) 6 11 10 (15 DNF) 12 12 (15 DNF) 11 12 9 10 10 10
12 2001

Zemun

Matija Ondrik 187 12 (16 DNF) (16 DNF) (16 DNF) 13 14 (22 DNC) 5 7 11 15 DNF 13 14 9 14 14 15 DNF 11 9 11
13 1993

Gemax

Tara Tosic 208 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 4 4 5 1 6 1 12 17 OCS 4
14 1977

Palic

Andrea Kikic 237 9 10 10 12 16 DNF 16 DNF (22 DNC) 9 10 7 6 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC
15 2001

Sava

Aleksa Dragovic 250 16 DNF 16 DNF 16 DNF 16 DNF 12 12 12 DNF 15 DNF 15 DNF 15 DNF 15 DNF (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 17 DNF 12 17 DNF
16 1998

AJK D.Milanovac

Kosta Aksentic 253 16 DNF 12 7 10 5 11 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 8 13 17 DNF
17 1998

AJK D.Milanovac

Ana Ignjatijevic 291 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 15 DNF 11 11 13 9 12 22 DNC 22 DNC 22 DNC
18 2001

Panonija

Tanja Milovanovic 309 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 15 DNF 15 DNF 15 DNF 15 DNF 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 17 DNF 17 DNF 17 DNF
18 2001

Gemax

Tanja Raickovic 309 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 15 DNF 15 DNF 15 DNF 15 DNF 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 17 DNF 17 DNF 17 DNF
20 2001

Golubac

Ivan Rankovic 342 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 12 DNF 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC
21 2001

Vojvodina

Stanislav Ceman 352 (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) (22 DNC) 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC 22 DNC